Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün ve Ulaşım Daire Başkanı Hasan Bayram Çorlu ve Çerkezköy’de incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelere Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay eşlik etti.

albayrak-c%cc%a7erkezko%cc%88yde-incelemelerde-bulundu_1000x667

AKAY EŞLİK ETTİ
Çerkezköy’de vatandaşlarla sohbet ederek çalışmalarla ilgili bilgiler veren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Bağlık Mahallesi’nde Üst Geçit Viyadüğü yapılacak bölgeyi inceledi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın da eşlik ettiği incelemelerde ayrıca Çerkezköy’de Emlak Konutları Kavşak düzenlemesi yapılacak alanda ve yine Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenleme yapılacak olan Altıyol Kavşağı’nda da incelemelerde bulunuldu.

PROJE ALANLARINI İNCELEDİ
Yetkililerden yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu’da da düzenleme yapılacak olan Ağır Bakım Kavşağında, yapımına devam edilen Çamlıbel, Adnan Doğu Bulvarı ve yapımına devam edilen Bülent Ecevit Bulvarı, Devlet Hastanesi karşısındaki park alanı ile düzenleme yapılacak olan Alipaşa Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı proje alanında incelemeler yaptı.

Haber: Ekin Avcı