baharMüjgan-Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu Okul Aile Birliği yönetiminin organize ettiği ‘Bahar Şenliği’ okulun bahçesinde gerçekleştirildi. Yapılan İlk kez Geleneksel hale getirmek istediklerini ifade eden Müjgan Karagöz “şenliğimizi Okul aile birliği olarak organize ettik. Geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz Bahar Şenliğini bundan sonra Sakatlar haftasının ilk günlerinde sürekli olarak yapmayı planlıyoruz.”dedi.
Çerkezköy Havadis- Müjgan-Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu Okul Aile Birliği yönetiminin organize ettiği ‘Bahar Şenliği’nin ilki gerçekleşti.
ŞENLİĞE YOĞUN KATILIM
Müjgan-Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu’nda 1.Bahar Şenliği düzenlendi. Etkinliğe AK parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan İnce, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, MHP İlçe Başkanı Koray Önsel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Erdoğan ile Hüseyin Yaşar, Okul Müdürleri, Siyasi partilerin İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, öğrenci velileri ile öğrenciler katıldı.
“BAHAR ŞENLİĞİNİ GELENEKSEL HALE GETİRMEK İSTİYORUZ”
Bahar şenliği kapsamında açılış konuşmasını gerçekleştiren Müjgan Karagöz, ilk kez yapılan bahar şenliğini geleneksel hale getirmek istediklerini belirterek, “şenliğimizi Okul aile birliği olarak organize ettik. Geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz Bahar Şenliğini bundan sonra Sakatlar haftasının ilk günlerinde sürekli olarak yapmayı planlıyoruz. Şenliğimize sponsor olarak bizlere katkı veren Bilim İlaç Toplum Gönüllülerine, gönüllü olarak orkestrasını kuran Hayrettin Yesin’e ve çocuklarımız için bol çeşitli ikram hazırlayan Sultan Yemek firmasına teşekkür ediyorum” dedi.
ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ
Müjgan Karagöz’ün konuşmasını tamamlamasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal, Okul Müdürü Rızvan Öztürk, Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri sorumlusu Kemal Sert ve Serkan Karagöz sırasıyla söz alarak emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Teşekkür konuşmalarının ardından öğrenciler ve davetliler çalan müzikler eşliğinde gönüllerince eğlenirken, CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez, çalan Ankara’nın Bağları şarkısında öğrencilere eşlik etmeyi ihmal etmedi. Çalan hareketli müzikler eşliğinde öğrenciler doyasıya eğlenirken, kendileri için hazırlanan ikramlardan da doyasıya tadarak unutamayacakları bir gün geçirdiler.