özkan yücel yanıkağılKaraağaç Belediye Başkanı Özkan Yücel’i ziyaret eden Yanıkağıl İlk ve Ortaokulu Müdürü Ercan Küçük ve Yanıkağıl Sağlık Evi Hemşiresi Sevim Daz, eğitim ve sağlık alanında kendilerine destek veren Yücel’e teşekkürlerini iletti.
Çerkezköy Havadis- Yanıkağıl İlk ve Ortaokulu Müdürü Ercan Küçük ve Yanıkağıl Sağlık Evi Hemşiresi Sevim Daz, Karaağaç Belediye Başkanı Özkan Yücel’i makamında ziyaret ederek okula sağladığı desteklerden ötürü Yücel’e teşekkürlerini iletti.
DESTEKLERİMİZ SÜRECEK
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Karaağaç Belediye Başkanı Özkan Yücel de, Ercan Küçük ve Sevim Daz’a teşekkür ederken, eğitimin kendileri için büyük önem taşıdığına vurgu yaparak, geçmişte olduğu gibi gelecekte de desteklerinin süreceğini ifade etti.
TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİLER
Ziyarette konuşan Okul Müdürü Ercan Küçük, “Belediye olarak okulumuza yaptığınız yardımlar için sizlere teşekkür ediyoruz ve bu desteklerini her zaman yanımızda görmek istiyoruz” derken, Yanıkağıl Sağlık Evi hemşiresi Sevim Daz da, Sağlık Bakanlığı Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Oranı Araştırması’nda desteklerinden dolayı Karaağaç Belediyesi Zabıta Amirliği’ne, personeline ve Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel’e ayrıca teşekkür etti.