ertemÇerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, yayımladığı mesajla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
Çerkezköy Havadis- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ münasebetiyle bir açıklama yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 93. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutlayarak, ”Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği ve bayramlarımızın en güzellerinden biri olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı canı gönülden kutluyor, dünya çocuklarının geleceğinin güzel olması için tüm dünyanın kardeşçe, hep birlikte el ele çalışmasını temenni ediyorum” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZA GÜZEL BİR ÜLKE BIRAKMAYI ARZULUYORUZ”
Günümüzden 93 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğunu anımsatan Çerkezköy Belediye Başkanımız Ali Ertem, o günden bugüne dek Türkiye’nin dünya ülkeleri arasında iyi bir konumda yer alabilmesi için çaba harcandığını kaydederek, ”Bizler de bu çaba içerisinde Çerkezköy Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Bu gayretle birlikte de çocuklarımızın geleceği için aldığımız her kararda, her çalışmada ve her projede büyük titizlik gösteriyor, geleceğimiz olan çocuklarımıza güzel bir ülke bırakmayı arzuluyoruz” dedi.

“HERŞEYİN EN İYİSİNİ YAPMAYA HAZIRIZ”
”İlk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu güzel bayramımızı tekrar tüm kalbimle kutluyorum” diyerek konuşmasını sürdüren Çerkezköy Belediye Başkanımız Ali Ertem, şöyle devam etti: ”Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin 93. yılını kutladığımız bu özel günde, herkesin gönlünce bir bayram geçirmesini arzuluyor ve dünya çocuklarının geleceğinin güzel olması için tüm dünyanın kardeşçe, hep birlikte el ele çalışmasını temenni ediyorum. Bizler de güzel ülkemiz Türkiye’nin bütün özelliklerini bünyesinde bulunduran Çerkezköy’ümüzde, birer Çerkezköylü olarak çocuklarımız için her şeyin en iyisini yapmaya hazırız. Atalarımızın, şehitlerimizin ve gazilerimizin armağanı olan bu vatanı layığıyla çocuklarımıza teslim etmeli ve onlar için çalışmaktan asla vazgeçmemeliyiz.”