kapaklı-engelli 2Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, önceki gün Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden 5 yaşındaki Ortopedik engelli Azad Berkay Türksever’e bir tekerlekli sandalye hediye etti. Minik Azad ile yakından ilgilenen Başkan Mandalı, “Ne sıkıntınız olursa olsun, Kapaklı Belediyesi’nin kapıları herkese olduğu gibi size de ardına kadar açıktır” dedi.

Çerkezköy Havadis- Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, geçtiğimiz günlerde Kapaklı Belediyesi’ne ‘Tekerlekli Sandalye’ yardımı müracaatında bulunan Türksever ailesini evlerinde ziyaret etti.

“TÜRKSEVER AİLESİ’NE SÜRPRiZ ZİYARET”

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, önceki gün Cumhuriyet Mahallesi Ayan Sokak ta ikamet eden Türksever Ailesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde 5 yaşındaki Ortopedik Engelli oğlu Azad Berkay için Kapaklı Belediyesi’ne manüel tekerlekli sandalye yardımı başvurusunda bulunan anne Asife Türksever, başvurusunun kabul edilmesi sonucu büyük mutluluk yaşadı.

“KAPILARIMIZ ARDINA KADAR AÇIKTIR”

Türksever Ailesi’ne geçtiğimiz günlerde bir üyenin daha katıldığını öğrenen Başkan İrfan Mandalı, küçük Azad’ın ve ailesinin bir nebze dahi olsa rahat etmesini sağlamak için Belediye olarak her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını söyledi. Küçük Azad’a manüel tekerlekli sandalye hediye eden ve kendisiyle yakından ilgilenen Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Ne sıkıntınız olursa olsun, Kapaklı Belediyesi’nin kapıları herkese olduğu gibi size de ardına kadar açıktır” diye konuştu.

“GÖREVİMİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM”

2014 yılının Mart Ayı’nda yapılacak olan Yerel seçimlere kadar halkın takdiri doğrultusunda Belediye Başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmak için çalışmaya devam edeceğini söyleyen Başkan Mandalı, ziyaretin sonunda Türksever ailesi ile bir hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Seçkin Dilsiz de eşlik etti.