Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevini 5 dönemdir yürüten Ali Bozdağ, 5 Şubat’ta yapılması planlanan kongrede tekrar aday olacağını açıkladı. Cuma günü yaptığı basın toplantısında yeniden aday olacağını açıklayan Bozdağ’a Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra onlarca esnaf da destek verdi.

Çerkezköy Havadis- 5 Şubat’ta yapılması planlanan kongrede yeniden Başkan adayı olacağını açıklayan Ali Bozdağ’a Çerkezköy ve Kapaklı’dan onlarca esnaf destek verdi.
“GÖREVİMİZE DEVAM ETME KARARI ALDIK”

Çerkezköy ve Kapaklı’daki üyelerle uzun süredir istişare halinde olduklarını vurgulayan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ; “Üyelerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde yeniden aday olmamız yönünde kanaat oluştu. Bu vesile ile biz de arkadaşlarımızla toplantı yaptık ve göreve devam etme kararı aldık. Her şeyden önce Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak biz büyük bir aileyiz. Bu bağlamda adaylığımızın başta ailemize, esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
ADAYLARA BAŞARILAR DİLEDİ
Oda seçimleri için aday olan diğer isimlere de değinen Bozdağ; “Bu bir bayrak yarışıdır. Bu nedenle aday olan arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve kendilerine başarılar diliyorum. Genel Kurulun Çerkezköy’e yakışan bir ortamda yapılacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.
“ÜYELERİMİZLE İRTİBAT HALİNDEYİZ”
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı toplam 2 bin 609 üye bulunduğunu ifade eden Bozdağ; “Ben 15 yıldır bu Odanın Başkanlığını yürütüyorum. Bu 15 yıl içinde her zaman olduğu gibi bu süreçte de üyelerimizle irtibat halinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu
SEÇİM 5 ŞUBAT’TA YAPILACAK
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası 6. Olağan Genel Kurulu 5 Şubat Pazartesi günü saat 13.30’da Çerkezköy 29 Ekim Spor Kompleksi’nde yapılacak. Eğer bu tarihte çoğunluk sağlanamazsa 11 Şubat Pazar günü aynı saatte çoğunluk şartı aranmaksızın Dekor Düğün Salonu’nda yeniden seçime gidilecek.