CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve yönetimi bir dizi ziyarette bulundu. Camcı ve yönetimi, 11 Kasım Cuma günü İlçe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Gıda ve Tarım Müdürlüğü ve İlçe Mal Müdürlüğü ile ilçede çalışmalarını sürdüren basın kuruluşlarını ziyaret ederek yapılan ve yapılacak çalışmalarla ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

camci-hepimiz-c%cc%a7erkezko%cc%88y-ic%cc%a7in-bir-s%cc%a7eyler-yapmaya-c%cc%a7alis%cc%a7iyoruz2_1000x667

‘BAŞKANIMIZLA UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ’
Yaptıkları ziyaretler kapsamında, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı ziyaretleri sırasında konuşan Camcı, ‘‘Hepimiz Çerkezköy için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Parti olarak topluma faydalı olmaya çalışıp çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Şanslıyız ki Cumhuriyet Halk Partili bir Belediye Başkanımız var. Çalışmalarımızı başkanımızla uyum içerisinde sürdürüyoruz. Sizlere de Çerkezköy’de üstlendiğiniz zorlu görevlerinizle emniyetimizi sağladığınız için teşekkür borçluyuz. Sizi ziyaret etmekte biraz geciktik, kusura bakmayın. Bizi bu kadar mütevazi karşıladığınız için de ayrıca teşekkür ederiz.’’ dedi. Camcı’nın cümlelerine ‘‘Ziyaretiniz için ben teşekkür ederim. Burası devlet dairesi. Buraya herkes kapıyı bile çalmadan girmeli.’’ diyerek cevap veren Murat Ogan, Engin Camcı ve yönetimine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

camci-hepimiz-c%cc%a7erkezko%cc%88y-ic%cc%a7in-bir-s%cc%a7eyler-yapmaya-c%cc%a7alis%cc%a7iyoruz_1000x667

‘BAŞARILAR DİLEDİ’
Basın kuruluşları ziyaretleri kapsamında CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve yönetimi gazetemize de ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında konuşan Camcı, ‘‘Basın mensuplarımız ve onların fikirleri bizim için çok önemli. Gecenizi gündüzünüze katarak, zor şartlarda çalışmalarınızı sürdürüyorsunuz. Görevlerinizi Atatürk’ün fikirleri ışığında, daha umutlu, daha aydınlık günlerde sürdürmenizi temenni ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.’’ dedi.

Haber: Ekin Avcı