çegiad yardımÇerkezköy Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Kızılpınar Atatürk İlkokulu’nun ihtiyaçlarını karşılayarak ilk projelerini başarıyla tamamladılar.
Çerkezköy Havadis- ÇEGİAD üyeleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk projesini Kızılpınar Atatürk İlkokulunda hayata geçirdi.
OKULUN İHTİYAÇLARINI KARŞILADILAR
Çerkezköy Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (ÇEGİAD) üyeleri bölgedeki sosyal çalışmalarına hız verirken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk çalışmasını Kızılpınar Atatürk İlkokulunda gerçekleştirdi. Kızılpınar Atatürk İlkokulunda yardım çalışmalarında bulunan ÇEGİAD üyeleri, Proje kapsamında okulun masa, ışıklandırma ve bahçe duvarının tamamlanması üstlenerek okul ihtiyaçlarını tamamladılar.
“İLK PROJEMİZİ BAŞARI İLE TAMAMLADIK”
Proje kapsamında üç farklı ekip ile çalışan ÇEGİAD, çalışmaların tamamlanmasının ardından ÇEGİAD dernek danışmanı Emrihan Aydın, Okul müdürü Bedri Tunç ve okul aile birliği başkanı Nejdet Güçlüer’i ziyaret etti. Yapılan incelemeler sonunda ÇEGİAD Danışmanı Emrihan Aydın değerlendirmede bulunarak “Bölgemizde sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilk projemizi başarı ile tamamladık. Üyelerimizin desteği ile geleceğimiz olan öğrenci kardeşlerimizin eğitim gördüğü okulun eksiklerini gidermeye çalıştık. Umut ediyorum ki bu ve buna benzer projelerle ÇEGİAD, bundan sonraki süreçte daha aktif çalışmalara imza atacak. Derneğimiz adına katkısı olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.