chp223 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Töreninde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenk sunumunun ardından, Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı Yönetimi, Atatürk Anıtı’na çıkarak Çelenk ve Karanfil sunumunda bulundu.
Çerkezköy Havadis- Resmi Bayramlarda siyasi partilerin Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasının yasaklanmasına tepki gösteren CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı Yönetimi, Atatürk Anıtı’na Çelenk ve Karanfil sunarak saygı duruşunda bulundu.
“GEREKENİ YAPTIK”
Çelenk sunumunun ardından bir açıklama yapan CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, yaptıklarında yasaya aykırı bir durum olmadığını belirterek; “Biz her Türk vatandaşının yapması gerekeni yaptık” dedi. Dönmez ayrıca, çelenk sunumlarını resmi çelenk sunumunun ardından yaptıkları için yasaya aykırı bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
BOYAMA KİTABI DAĞITTILAR
CHP Çerkezköy İlçe Yönetimi Bayram esnasında, Gençlik Kolları tarafından hazırlanan boyama kitaplarını, törene katılan çocuklara armağan etti. CHP İlçe Teşkilatının dağıttığı boyama kitapları çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi topladı.