chp parti okuluCumhuriyetçi Halk Partisi’nin parti içinde yürüttüğü ‘Parti Okulu’ projesi eğitimlerine devam ediyor. Parti içinde toplam kalitenin gerçekleşmesi için, parti içi eğitime önem verdiklerini dile getiren Cumhuriyetçi Halk Partisi Çerkezköy İlçe Eğitim Sekreteri Nejdet Ertürk; “Hedefimiz, süreç içerisinde tüm CHP üyelerini bu eğitimden geçirmektir.” İfadelerini kullandı.
Çerkezköy Havadis-CHP Parti Okulu; Üyelerin Temel Siyasi Eğitimleri kapsamında eğitim faaliyetlerine devam ediyor.
“DEĞİŞİM, GELİŞİM VE VERİMLİLİĞİ HEDEFLİYORUZ”
Sürdürdükleri eğitimlerle; parti üyelerinin bilgi, beceri ve tutumlarının; teknolojik, siyasal , ekonomik gelişmeler doğrultusunda değişmesi ,verimliliklerinin artırılması,iletişim becerilerinin geliştirilmesi,karara katılmalarının sağlanması gibi sonuçlar almayı hedeflediklerine vurgu yapan Cumhuriyetçi Halk Partisi Çerkezköy İlçe Eğitim Sekreteri Nejdet Ertürk; “Parti içinde toplam kalitenin gerçekleşmesi için parti içi eğitime önem veriyoruz.”dedi.
3. EĞİTİM KAPAKLI’DA GERÇEKLEŞECEK
Parti içi kalitenin artmasına yönelik eğitimlerin ikincisini gerçekleştirdiklerini ifade eden Ertürk;” “Partimizin eğitim salonunda gerçekleştirdiğimiz bu eğitime 20 partilimiz katıldı. Eğitimlerimiz devam edecek olup üçüncü eğitimimizi Kapaklı’da gerçekleştireceğiz.”dedi.
“HEDEFİMİZ; TÜM ÜYELERİ BU EĞİTİMDEN GEÇİRMEK”
Hedeflerinin, süreç içerisinde tüm CHP üyelerini bu eğitimden geçirmek olduğunu belirten Ertürk; “ Eğitici sayımız yeterli sayıya ulaştığında İl tarafından düzenlenen eğitim organizasyonunu ilçe olarak biz üstleneceğiz. Böylece eğitimlerimizi sıklaştırıp daha çok üyemizin eğitim almasını sağlamış olacağız.”ifadelerini kullandı.
EĞİTİMİN İÇERİĞİNDEN BAHSETTİ
Eğitimlerin Cumartesi-Pazar 900:-18:00 saatleri arasında verildiğine dikkat çeken Ertürk; “Programda verilen eğitim içeriği, CHP Tüzüğü, CHP Tarihi, CHP programı, Sosyal Demokrasi, kadın erkek eşitliği, İnsan Hakları, İletişim ve Halkla ilişkiler ile Sosyal Proje Yönetimini kapsamaktadır.” dedi.