Bünyesindeki katılımcılara en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşayan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu, önemli bir sosyal sorumluluk çalışmasını daha hayata geçirmenin ilk adımını atarak ÇOSB Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin temelini attı.

c%cc%a7osb-o%cc%88zel-kres%cc%a7-ve-gu%cc%88ndu%cc%88z-bakimevinin-temelini-atti_1000x667

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KATILDI
Çalışan anne ve babalara büyük bir kolaylık sağlayacak olan ÇOSB Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin temel atma töreni ÇOSB Yönetim Kurulu’nun katılımıyla gerçekleşti. ÇOSB Müdürlüğü alanı içerisinde yapılan Kreşin temel atma törenine; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Bekmezci ve Eyüp Koray Dinsel ile ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Saim Buyruk, Ahmet Temiroğlu’nun yanı sıra, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Bölge Müdürlüğü birim müdürleri ve şefleriyle, müteahhit firma yetkilileri katıldı.

İLK HARCI YÖNETİM KURULU ATTI
Kurban kesimi ve dua okunmasıyla başlayan temel atma töreninde, kreşin ilk harcı ÇOSB Yönetim Kurulu tarafından atıldı. 0-36 ile 37-66 aylık çocuklara hitap edecek olan yaklaşık 300 öğrenci kapasiteli Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi toplam inşaat alan, 2434 m2 kapalı ve 19.000 m2 açık alana sahip olacak. İnşaatına başlanan kreş ve gündüz bakım evinde, açık etkinlik alanı, açık oyun alanı, yol ve otopark sahaları da bulunacak.

Haber: Ekin Avcı