Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, son yıllarda siyasilerin de yoğun ilgi gösterdiği sosyal medya mecraalarını etkin kullanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Mandalı, 10 bini geçen Facebook takipçisi ile rakiplerini bir hayli geride bırakmış durumda.
kapaklı-sosyal med
Çerkezköy Havadis- Tüm Dünyada etkin bir şekilde kullanılan Facebook ve Twitter gibi Sosyal Medya mecralarını etkili kullanımıyla dikkat çeken Başkan Mandalı, 10 bini geçen takipçi sayısı ile de rakiplerini bir hayli geride bırakmış durumda. Başkan Mandalı, Facebook üzerinden www.facebook.com/irfanmandali , www.facebook.com/kapaklibel, Twitter üzerinden ise www.twitter.com/irfanmandali adreslerinden paylaşımda bulunuyor.

TAKİPÇİ SAYISI 10 BİNİ GEÇTİ

Son güncellemelere göre Facebook’ta Kapaklı Belediyesi’nin yaklaşık 8 bin 856, Başkan Mandalı’nın ise 12 bin 184 takipçisi bulunuyor. Takipçilerden gelen görüş, şikayet ve öneriler incelenerek raporlanıyor. Belediye olarak sosyal medyayı aktif bir şekilde kullandıklarını ve kurumsal olarak da sosyal medyada yer aldıklarını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı; ”Vatandaşlarımız, sosyal medya aracılığıyla bize her konuda ulaşabilirler. Halkımızdan gelen istek ve düşüncelere önem veriyoruz, ayrıca belediyemiz web sitesi olan www.kapaklibel.tr üzerinden gelen şikâyetler incelenerek ilgili müdürlüklerimiz tarafından yanıtlanıyor” dedi.

kapaklı-sosyal medya
“KENDİMİZİ VE HİZMETLERİMİZİ GELİŞTİREBİLİYORUZ”

Başkan İrfan Mandalı halkla karşılıklı iletişime geçtiklerini ifade ederek “Facebook ve Twitter da sadece mesajlarımızı iletmek için değil, çift taraflı bir iletişim kurmak için yer alıyoruz. Vatandaşlarımızın sosyal medya aracılığıyla bizlere ilettikleri düşüncelerini ve isteklerini dinliyoruz. Bu talep ve önerileri raporluyor ve yanıtlıyoruz. Aynı zamanda belediye olarak etkinliklerimizi, yapmış olduğumuz çalışmalarımızı, projelerimizi günlük olarak takipçilerimizle paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın belediyemizin hizmetlerinden ve faaliyetlerinden daha hızlı bir şekilde haberdar olmalarını sağlıyoruz. Aynı zamanda sosyal medya bireylerin, toplumun gündemini, düşüncelerini çok daha kolay bir şekilde takip etmemize imkan tanıyor. Bu bakımdan şahsım ve Kapaklı belediyesi olarak sosyal medyaya önem vererek, takipçilerimizden gelen istek ve düşüncelerle kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirebiliyoruz” diye konuştu.