Çerkezköy’de ünlü markaların ürünlerini hizmete sunan For all açıldı. Açılışta Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve eski AKP’li Milletvekili Ahmet Kambur kurdeleyi kesti.

For all açıldı (2)GENİŞ KATILIM YAŞANDI

Kapaklının ardından Çerkezköy’de de hizmet sunmayı amaçlayan Çetin Komşu ve Kaan Kabak isimli girişimciler Çerkezköy’de ünlü giyim markalarının ürünlerini satışa sunduğu ‘’For all’’ isimli mağazalarını 22 Nisan Cuma günü saat 14:00’ da hizmete açtı. Açılışta geniş çaplı katılım yaşanırken, Kapaklı Belediyesi Başkanı İrfan Mandalı, eski AKP’li Milletvekili Ahmet Kambur, AKP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Öge, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Çerkezköy Esnaf Odası Başkanı Ali Bozdağ, Çerkezköy İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, Kapaklı Emlakçılar Odası Başkanı Kemal Özer, Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Recep Şahin düzenlenen açılış programına katılanlar arasındaydı.

MANDALI TEBRİK ETTİ

Müftü Yusuf Tuna’nın okuduğu dualar eşliğinde kurdeleyi Kapaklı Belediyesi Başkanı İrfan Mandalı ve eski AKP’li Tekirdağ Milletvekili Ahmet Kambur kesti. Açılışta konuşan Kapaklı Belediyesi Başkanı İrfan Mandalı; “Kapaklının ardından Çerkezköy’e de şube açan bu iki ortağı tebrik eder, bol kazançlar dilerim. Çerkezköy’ün gelişen vizyon ve karakterine uyum sağlayabilecek olan ve dünya markalarını Çerkezköy’e taşıyan bu işletmemizin hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

“BU TÜR İŞLETMELERİN ÇERKEZKÖY’DE AÇILIYOR OLMASI HEYECAN VERİCİ”

Kapaklı Belediyesi Başkanı İrfan Mandalı’nın ardından konuşma yapan eski AKP’li Tekirdağ Milletvekili Ahmet Kambur; “Bu tür işletmelerin Çerkezköy’de açılıyor olması heyecan verici. Üstelik bu işletmelerimiz devlete verdiği vergiler ile ekonomimize katkıda bulunuyor. Vatandaşın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek olan bu işletmemizin hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”dedi.

 Haber: Celal KARAKURT