ihaleler2Çerkezköy Belediye Encümeni tarafından, sezonluk park ve bahçe kiralama ihaleleri Pazartesi günü gerçekleştirildi.
İHALE ÖZCAN KARDEŞLER’İN
Belediye Encümen ilk olarak Hükümet Konağı yanında bulunan Adnan Kahveci Parkı A Bölümü Çay Bahçesi’nin sezonluk kiralama ihalesini gerçekleştirdi.
13 bin TL+ KDV keşif bedeli ile ihaleye çıkan Çay Bahçesi Kiralama İhalesine, sadece Özcan Kardeşler adlı firma katılırken, ihaleye 13 bin 250 TL teklif vererek ihaleyi almaya hak kazandı.
BÜFE VE SİNEMA SALONUNUN İHALESİ DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Belediye Encümeni ardından Fevzi Paşa Mahallesi Hayri Batur Caddesi Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan 43.5 metrekarelik büfenin kiralama ihalesini gerçekleştirdi. Aylık 990+KDV TL keşif bedeliyle ihaleye çıkan büfe işletmesi için sadece Alper Çalışkan isimli vatandaş başvurdu. Çalışkan, verdiği 1000 TL’lik teklif ile ihaleyi almaya hak kazandı. Daha sonra, Gazi Osman Paşa Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde 653 ada 4 parsel üzerinde bulunan iş merkezindeki sinema salonunun kiralama ihalesi gerçekleştirildi. Keşif bedelinin 1920+KDV TL olduğu ihaleye sadece Cemil Aşut katılırken, verdiği 1930 TL’lik teklif ile ihaleyi aldı.
TEPEDEKİ ÇAY BAHÇESİ VE BÜFE İHALESİNİ KARACA ALDI
Belediye Encümeni aynı gün içinde Cumhuriyet Mahallesi Tepe Piknik Alanı’nda bulunan yaklaşık bin metrekarelik 1 numaralı çay bahçesi ve büfe kiralama ihalesini de gerçekleştirdi. İhaleye Mehmet Kaplan, Hasan Karaca ve Aydın Conoğlu olmak üzere toplam 3 isim katıldı. 1020+KDV TL keşif bedeli ile ihaleye çıkan çay bahçesi ve büfe için katılımcılar tekliflerini sırayla arttırırken, son olarak 1270 TL teklif veren Hasan Karaca ihaleyi alan isim oldu.
SON İHALE CONOĞLU’NUN
Encümen son olarak Cumhuriyet Mahallesi Tepe Orman Piknik Alanı’nda bulunan yaklaşık bin metrekarelik alandaki 2 numaralı çay bahçesi ve büfe kiralama ihalesini yaptı. Keşif bedelinin 350+KDV TL olarak açıklandığı ihaleye Hasan Karaca ve Aydın Conoğlu katılırken, ihaleyi 450 TL’lik teklifi ile Aydın Conoğlu aldı.