ergene derin drenajOrganize Sanayi ve Islah Organize Sanayi Bölgelerinin Atık Su Arıtma Tesisleri’nin yapım çalışmaları ile bu doğrultuda Marmara Denizi ve Ergene Derin Deniz Deşarjı çalışmaları ile ilgili yapılan çalışmaların değerlendirildiği ikinci toplantı Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
Çerkezköy Havadis- Marmara Denizi ve Ergene Derin Deniz Deşarjı çalışmaları ile ilgili yapılan çalışmaların değerlendirildiği ikinci toplantı Salı günü gerçekleşti.
İKİNCİ TOPLANTI YAPILDI
Tekirdağ Ergene Derin Deniz Deşarjı yönetim kurulu toplantısının ikincisi Salı günü saat 14.00’da ÇOSB Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın başkanlığında yapılan toplantıya Tekirdağ Vali Yardımcısı Mustafa Masatlı, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Bilim ve Sanayi Teknoloji Bakanlığı Müşaviri Abdullah Aksoy, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ceyhan, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ
Toplantıda, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili olarak hâli hazırdaki çalışmalar ile ilgili sunum yapılarak, tamamlanan çalışmalar değerlendirildi. Tekirdağ Ergene Derin Deniz Deşarjı yönetim kurulu toplantısının ardında da OSB ve Islak OSB değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi