cumhuriyet ilköğretim okuluna bilgisayar verildi 17 nisan 13
Kapaklı Belediyesi, eğitime yönelik desteklerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Cumhuriyet İlköğretim Okulu için temin edilen 3 adet bilgisayarı okula teslim eden Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Aziz Özkan; “Belediye Başkanımız Sayın İrfan Mandalı, ‘her okul bir kaledir’ mantığı ile hareket ediyor. Eğitime verdiğimiz destek, bugün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de devam edecek” dedi.
Çerkezköy Havadis- Eğitime verdiği önem ve destekle sık sık gündeme gelen Kapaklı Belediyesi, Cumhuriyet İlköğretim Okulunun ihtiyacı olan 3 adet bilgisayarı temin ederek okula teslim etti.

“BAŞKAN HER İSTEDİĞİMİZİ TEMİN ETTİ”

Okul olarak ne zaman Belediyenin kapısını çalsak, Başkan Mandalı her isteğimizi temin etmek için elinden geleni yapıyor diyen Okul Müdürü İlkay Cabalar “Kapaklı’da müdürlük yapmak çok kolay. Çünkü ne zaman bir şeye ihtiyacımız olsa, yardımımıza koşacak bir Belediye var. Bugüne dek hangi miktar ve kalitede ne istediysek, istediğimizden daha kalitelisi ve daha fazlası temin edildi. Bu nedenle başta Belediye Başkanımız İrfan Mandalı olmak üzere Kapaklı Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİLGİSAYARLARI ÖZKAN TESLİM ETTİ

Kapaklı Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na elektronik eşya yardımında bulunmak için okulu ziyaret eden Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Aziz Özkan’ı Okul Müdürü İlkay Cabalar karşıladı. Okulların kendileri için büyük önem taşıdığını belirten Aziz Özkan; “Her Okul Bir Kaledir’ mantığı ile hareket eden Belediye Başkanımız İrfan Mandalı, bugüne kadar bütün okullarımıza her türlü alanda yardım etme gayreti içinde oldu. Okullara yapılan bu tür yardımlar, bugün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de devam edecektir” dedi.