şevket halimoğluÇerkezköy Belediyesi Başkan yardımcısı ve Sağlık İşleri Müdür Vekili Şevket Halimoğlu misafiri Bulgaristan (Kaolinovo) Bohçalar Beldesi Fen İşleri Müdürü Sıtkı Seyidov ile birlikte Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Aziz Özkan’ı makamında ziyaret etti.
ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ
Bulgaristan Bohçalar (Kaolinovo) Beldesi Fen İşleri Müdürü Sıtkı Seyidov Kapaklı Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Aziz Özkan, Kapaklı belediyesi ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Başkan Yardımcısı Şevket Halimoğlu ve Fen İşleri Müdürü Sıtkı Seyidov ile birlikte Belediye içerisinde yer alan müdürlükleri ziyaret ettiler.
“ÇALIŞMALARINI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”
Bulgaristan (Kaolinovo) Bohçalar Beldesi Fen İşleri Müdürü Sıtkı Seyidov ‘’Kapaklı belediye başkanı İrfan Mandalı’nın çalışmalarını yakından takip ediyoruz, başarılı çalışmalarından dolayı kendisini takdir ediyor ve çalışmalarının devamını diliyoruz’’ dedi.
“BU DÜZEN BAKANLIKLARDA BİLE YOK”
Ayrıca ‘’ Belediyenin çok düzenli ve sistemli olduğunu, böyle bir binanın ve düzenin Bulgaristan’daki bakanlıklarda dahi olmadığını belirten Seyidov, Bulgaristan da yaşayan bir Türk vatandaşları olarak bundan çok gurur duyduğunu’’ söyledi.