kapaklı-eğitime destek sürüyorÇerkezköy Havadis- İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu’nun bazı ihtiyaçlarını gidermek ve okulun son durumu hakkında bilgi edinmek amacıyla okula ziyarette bulunan Kapaklı Belediye Başkan Yardımcıları Aziz Özkan ve Mustafa Serat, Okul Müdürü Mehmet Onovluk tarafından karşılandı. Okul Müdürü Onovluk, Kapaklı Belediyesi’nin eğitime olan ilgisinin herkesçe malum olduğunu belirtirken, Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Aziz Özkan da, “Okullarımızın, öğrencilerimiz için en ideal hale gelmesi kapsamındaki yardımlarımız devam edecektir” dedi.

KAPAKLI BELEDİYESİ’NDEN EKİPMAN YARDIMI

Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Aziz Özkan ile Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Serat’ın, İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu’nun durumu hakkında bilgi aldığı ziyarette, okulun bazı ihtiyaçları da giderildi. Kapaklı Belediyesi tarafından İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu’na 1 adet  fotokopi makinesi, 1 adet telefon santral kartı, 2 adet kablosuz mikrofon, 2 adet makam koltuğu ve 25 adet de misafir sandalyesi teslim edildi.

“ALTYAPI SORUNUMUZU DA ÇÖZDÜ”

Kapaklı Belediyesi’nin eğitime olan ilgisinin taraflı tarafsız herkesin malumu olduğunu söyleyen İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu Müdürü Mehmet Onovluk, “Ne zaman ve ne şekilde olursa olsun, Belediyemiz bugüne kadar hiçbir yardım talebimizi geri çevirmemiştir” dedi ve desteklerinden dolayı Kapaklı Belediyesi’ne teşekkür etti. İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu’nun adeta dökülür halde olduğunu fakat Kapaklı Belediyesi’nin destekleri ile tadilatının yapıldığını belirten Onovluk, okulun kanalizasyon ile ilgili sorunlarının da Kapaklı Belediyesi tarafından gerçekleştirileceğini ifade etti.

“YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

Bir okulun ismin yaşatılabilmesinin ancak ve ancak okul yönetimi, öğretmenleri ve öğrencilerinin başarısı ile mümkün olabileceğine vurgu yapan Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Aziz Özkan, “Belediye Başkanımız İrfan Mandalı, okullarımıza ayrı bir önem veriyor. Belediye olarak elimizden geldiğince bütün okullarımızın ihtiyaçlarına cevap vermeye gayret ediyoruz. Bundan sonra da okullarımızın, öğrencilerimiz için en ideal hale gelmesi kapsamındaki yardımlarımız devam edecektir” diye konuştu.