Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay, mide rahatsızlığı nedeniyle Özel Optimed Hastanesi’nde yatmakta olan Gazi Fazim Göral’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kubilay’a ziyaretinde Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan eşlik etti.

kaymakamdan-gazi-fazim-go%cc%88rala-gec%cc%a7mis%cc%a7-olsun-ziyareti_1000x667

DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALDI
Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay, mide rahatsızlığı nedeniyle Özel Optimed Hastanesi’nde yatmakta olan Gazi Fazim Göral’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kubilay, kendisine Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan’ın da eşlik ettiği ziyaret sırasında Gazi Fazim Göral’ın sağlık durumu hakkında hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan’dan bilgi aldı.

‘ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRIZ’
Gazi Fazim Göral’ı ziyareti sırasında konuşan Kaymakam Kubilay, “Öncelikle Gazimize Allah’tan şifalar diliyorum. Tüm gazilerimize sağlıklı yaşam ve uzun ömürler diliyorum. Biz her zaman sizin yanınızdayız ve sizin için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Çünkü bugün bu topraklarda huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak bunu kahramanca mücadele etmiş ve bu uğurda canlarını feda etmiş aziz şehitlerimize ve siz kahraman gazilerimize borçluyuz. Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve hayatına kaybeden tüm kahraman gazilerimizi rahmet, millet ve şükranla anıyorum.” dedi.

Haber: Ekin Avcı