Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi tarafından her ay düzenlenen Doğum Günü Etkinlikleri kapsamında, Ekim ayında doğan dernek üyeleri için doğum günü partisi düzenlendi. İlçe Kaymakamlığı’nın üstlendiği etkinliğe Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ile eşi Füsun Kubilay, Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ile dernek üyeleri katıldı.

kaymakamliktan-sakatlar-derneg%cc%86ine-dog%cc%86um-gu%cc%88nu%cc%88-su%cc%88rprizi_1000x667

‘ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRIZ’
Doğum günleri olan dernek üyelerinin doğum günlerini kutlayan Kaymakam Kubilay “Türkiye Sakatlar Derneği’nin bu ayki toplu doğum günü etkinliğini düzenlemekten son derece mutluk duyduk. Bu anlamlı günde engelli kardeşlerimizin mutluluğuna ortak olmak bizleri ayrıca çok mutlu etti. Sizlerin sadece bir gün değil her zaman mutlu olmanız için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.” dedi.

‘BİRLİKTELİK HER ENGELİ AŞAR’
Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi’nin, engelli vatandaşların sosyal hayatın her kademesinde olmaları için büyük gayretler içerisinde olduğunu söyleyen Kubilay, “Bu anlamda dernek yönetimi yoğun etkinlikler düzenliyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.  Kaymakamlık olarak bizler de her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Sevgi, saygı, hoşgörü ve birliktelik her engeli aşar. Bir kez daha  doğum günü olan kardeşlerimizin doğum günlerini kutluyorum. Aileleri ile beraber mutlu ve huzurlu nice seneler diliyorum. Tüm Dernek Üyelerine ve Ailelerine selam ve sevgilerimi sunuyorum.” diye konuştu.

‘BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ BOZULMASIN’
Programa katılan Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan “Bu gün doğum günü olan engelli kardeşlerimizin doğum günlerini tebrik ediyor, hayırlı ömürler diliyorum. Bizim gönlümüz her zaman sizlerle beraberdir. Sizlerle ne kadar beraber olursak devletimize ve vatanımıza o kadar çok hizmet etmiş oluruz. Birlik ve beraberliğimiz bozulmasın. Her zaman sizlerin yanınızdayız.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, ‘‘Doğum günü etkinliğine katılmalarından dolayı Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan’a ve doğum günü etkinliğini üstlenerek, bizleri destek olan Sayın Kaymakamımıza ve Eşlerine teşekkür ediyorum. Sayın Kaymakamımız ilçemizde göreve başladığından bu yana bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Derneğim ve tüm üyelerimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ
Konuşmaların ardından Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ve eşi Füsun Kubilay ve Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan ile birlikte doğum günü olan 74 dernek üyesinin doğum gününü tek tek kutlayarak doğum günü hediyelerini takdim ettiler.

Haber: Ekin Avcı