koçak emniyetTürk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, 10 Nisan Polis Günü münasebetiyle Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. 

Çerkezköy Havadis- Polis Günü münasebetiyle Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulunan Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, tüm Emniyet Teşkilatı’nın bu anlamlı günlerini kutladı.

BAŞARILAR DİLEDİ

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak, Müdür Yardımcıları ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Personelini ziyaret eden Koçak; “Toplumsal huzurun korunması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için görevlerini zorlu koşullarda özveriyle yerine getiren polis teşkilatına başarılar diliyorum” dedi.

“HERKESİN VİCDANI KENDİ POLİSİDİR”

Herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi halinde polislerin işlerinin daha da kolaylaşacağını belirten Koçak; “Türk halkı bu konuda gayet bilinçli bir halk. Ayrıca emniyet teşkilatının da söylediği gibi, ‘herkesin vicdanı kendi polisidir’” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak’a, ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.