Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nca yapılan 2016 Yılı Yakacak Yardımı dağıtımını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Koç’tan bilgi aldı.

kubilay-i%cc%87htiyac%cc%a7-sahiplerinin-yaninda-olmaya-devam-edeceg%cc%86iz_1000x667

TOPLAM BİN TON KÖMÜR DAĞITILDI
Söz konusu incelemeler ile ilgili konuşan Kaymakam Kubilay “Çerkezköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız, 2016 Yılı Yakacak Yardımları çalışmaları kapsamında, yardıma muhtaç 500 Haneye, hane başı 2 ton olmak üzere toplam bin ton kömür yardımının dağıtımına, hane adreslerine teslim edilmek suretiyle başlandı. Çalışmaları yakından takip etmek için incelemelerde bulunuyoruz.” diye konuştu.

‘ADETA BİR KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR’
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Çerkezköy’de, devletin şefkatli elini ihtiyaç sahibi vatandaşlara gösterdiğini söyleyen Kubilay, Vakfımızın Çerkezköy’de yardımların ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza en kısa sürede ulaştırılması açısından devlet ile vatandaş arasında adeta bir köprü vazifesi gördüğünü belirterek “Bundan sonra da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haber: Ekin Avcı