Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay’ın destekleri ile Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Yaşam Evi’nde gönüllü olarak çalışan Hülya Metin için bir oda düzenlendi. Kaymakam Kubilay, düzenlenen odayı yerinde görmek için Yaşam Evine ziyarette bulundu.

kubilay-yas%cc%a7am-evini-ziyaret-etti_1000x667

‘ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ’
Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Yaşam Evi’nde gönüllü olarak çalışan Hülya Metin için düzenlenen odayı yerinde görmek için Yaşam Evine’ne yaptığı ziyarette Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ve Dernek Üyeleri tarafından karşılanan Metin Kubilay “Bizler sizin yaşamınızı kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Sizleri sosyal hayatın her alanında görmek istiyoruz. Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi çatısı altında bir araya gelerek birbirinize destek oluyor ve çok güzel çalışmalar imza atıyorsunuz.’’ diye konuştu.

‘BİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR’
Yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini dile getiren Kaymakam Kubilay, ‘‘Kaymakamlık olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sizlere destek olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Kendisine oda düzenlediği için Kubilay’a teşekkür eden Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Yaşam Evi Üyesi Hülya Metin “Sayın Kaymakamımız her zaman bizim yanımızda. Bizi hiç yalnız bırakmıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber: Ekin Avcı