Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay’ın aile ziyaretleri çerçevesinde ziyaret ettiği Kütükçü Ailesi, Kubilay’ı Kaymakamlık Makamı’nda ziyaret ederek çocuklarının tedavilerinde yapmış oldukları yardımlar ile kendilerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti. 

ku%cc%88tu%cc%88kc%cc%a7u%cc%88-ailesi-kubilaya-tes%cc%a7ekku%cc%88r-etti_1000x667

ÇOCUKLARIN TEDAVİSİ HAKKINDA BİLGİ ALDI
Kütükçü Ailesi’nin, prematüre doğumdan üçüz bebeği olmuş ve bir bebekleri vefat etmişti. Diğer 2 çocuklarının düzenli olarak tedavi görmesi gerektiğinden Kaymakam Kubilay, çocukların tedavisi için gereken her şeyin yapılması için yetkililere talimat vermişti. Kütükçü Ailesi de Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay’ı Kaymakamlık Makamı’nda ziyaret ederek çocuklarının tedavilerinde yapmış oldukları yardımlar ile kendilerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti. Söz konusu ziyarette aile ile sohbet ederek çocuklarla yakından ilgilenen Kubilay, çocukların tedavisi hakkında aileden bilgi aldı.

‘SİZLERE HİZMET ETMEK İÇİN BURADAYIZ’
Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay, “Bizler sizlere hizmet etmek için buralardayız. Sosyal Devlet olmanın verdiği sorumluk gereği her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındayız. Yavrularımıza tekrar şifalar diliyorum.” dedi.

Haber: Ekin Avcı