Çerkezköy Belediyesi tarafından 29 Ekim Spor Kompleksi’nde düzenlenen ve 3 gün süren Masa Tenisi Turnuvası 23 Ekim Pazar günü oynanan final müsabakaları ve ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

masa-tenisi-heyecani-sona-erdi

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU
21 Ekim Cuma günü akşam başlayan ve 23 Ekim Pazar günü sona eren Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi Turnuvası’na toplam 121 sporcu katılırken, Minik Erkekler Kategorisi’nde Batur Balta şampiyon, Mehmet Efe Acar ikinci ve Ali Arda Genç ise üçüncü oldu. Yıldız Kızlar Kategorisi’nin şampiyonu Beyza Erkoç olurken, Aleyna Tuna ikinci, Aylin Çölleroğlu ise üçüncü oldu. Yıldız Erkekler Kategorisi’nin şampiyonu Mehmet Güntekin olurken, Ahmet Şahin ikinci ve Batuhan Deniz Aktaş ise üçüncü oldu. Semih Yergin’in şampiyon olduğu Genç Erkekler Kategorisi’nde ikinciliği Servet Yergin, üçüncülüğü ise Nurettin Sevinç elde etti. Büyük Erkekler Kategorisi’nin şampiyonu Cihan Turan olurken, ikincisi Yunus Mumcu, üçüncüsü ise Selim Çayır oldu. Büyük çekişmeye sahne olan Lisanslı Erkekler Kategorisi’nin şampiyonu Timur Özçelikman olurken, İsmail Atak ikinci ve Tutku Şimşek ise üçüncü oldu. Veteranlar Kategorisi’nde Ayhan Orman şampiyon olurken, Özgen Erkiş ikinci, Gökmen Aydın üçüncü oldu.

ÖDÜLLER VERİLDİ
Turnuvanın tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara ödülleri Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Binali Etyemez ve Çerkezköy Belediyesi Spor Birimi Sorumlusu Oğuz Alaca tarafından verirken, ödül töreni sonunda dereceye giren sporcular topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Haber: Ekin Avcı