Efsane Endurocular 7. kez Kemer’e gidiyor. Redbull ve Kemer Enduro Kulübü tarafından düzenlenen, dünyanın en ünlü ve en zor 4 yarışından biri olan Sea to Sky’a, Çerkezköy Motosiklet İhtisas Spor Kulübü adına Mehmet Okuyan katılacak.

mehmet-okuyan-trakyayi-temsil-edecek_1000x667

3 BRONZ MADALYA
Redbull ve Kemer Enduro Kulübü tarafından düzenlenen, dünyanın en ünlü ve en zor 4 yarışından biri olan Sea to Sky, Kemer’de yapılacak. Yarışa geçen sene Çerkezköy Motosiklet İhtisas Spor Kulübü adına Mehmet Okuyan, Berk Selvili ve Aydın Kafalı katılmış ve yarıştan 3 bronz madalya ile dönerek büyük bir başarıya imza atmıştı. Bu seneki yarışa ise Çerkezköy Motosiklet İhtisas Spor Kulübü adına Mehmet Okuyan katılacak.

mehmet-okuyan-trakyayi-temsil-edecek2_1000x667

3 GÜN ÜST ÜSTE YARIŞACAK
4-5 Ekim tarihlerinde ağır antremanlarla başlayacak olan yarış ile ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet Okuyan, “6 Ekim tarihinde Kemer sahilindeki extreme yarışı, 7 Ekim’de orman yarışı ve 8 Ekim’de dağ yarışı olmak üzere 3 gün üst üste yapılacak olan zorlu yarışlar bizi bekliyor.” dedi.

TRAKYAYI TEMSİL EDECEK
Çerkezköy Motosiklet İhtisas Spor Kulübü adına geçen sene kendisi, Berk Selvili ve Aydın Kafalı olmak üzere 3 kişi ile yarıştıklarını ve yarıştan bronz madalyalarla döndüklerini dile getiren Okuyan, “Bu seneki yarışa sadece ben gidiyorum. Aynı zamanda İstanbul hariç Trakya Bölgesi’nden tek yarışçı olarak orada olacağım. İnşallah iyi bir başarı elde ederek Çerkezköy’ü gururlandırırım.” dedi.

Haber: Ekin Avcı