MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. MHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyarette Çerkezköy’e yapılacak olan yatırımlar için fikir alışverişinde bulunuldu.

mhp-i%cc%87lc%cc%a7e-tes%cc%a7kilati-akayi-ziyaret-etti_1000x667

‘HEPİMİZİN ORTAK AMACI ÇERKEZKÖY’E HİZMET’
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, kendisini makamında ziyaret eden MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve yönetimini tebrik ederek “Öncelikle yeni görevinizde size ve tüm yönetime başarılar diliyorum. Siyasetçiler olarak hepimizin ortak amacı Çerkezköy’e hizmet etmek. Bu nedenle, farklı siyasi partilerde olsak da Çerkezköy’ün çıkarları açısından ortak hareket etmeliyiz.” dedi.

‘YAPICI BİR MUHALEFET YÜRÜTECEĞİZ’
Başkan Akay’ın konuşmasının ardından söz alan MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, ‘‘Bugün bizi makamınızda ağırladığınız için partim ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi hepimizin ortak amacı Çerkezköy’e hizmet etmek. Bu nedenle Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak bugüne kadar olduğu gibi yapıcı bir muhalefet yürütecek, Çerkezköy’ün çıkarları için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu.

SİRKÜLASYON PROJESİNİ ANLATTI
Aydeniz’in konuşmasının ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve yönetimine Çerkezköy Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yol sirkülasyon projesi hakkında da açıklama yapan Akay, “Yol sirkülasyon projemiz hakkında gerekli çalışmaları başlatmış bulunuyoruz. Bu proje ile ilgili birkaç farklı alternatifimiz var. Belediye olarak önceliğimiz, halkımızın ve özellikle cadde esnafımızın istekleridir. Bu nedenle yol sirkülasyon projesi hakkında esnaf ve vatandaşların görüşlerini almak için sokağa çıkacağız. Çerkezköy’ün kanayan yarası haline gelen trafik sorununu çözmek için önce vatandaşımız ve esnafımızın taleplerini dinleyecek, ardından da çalışmalarımızı başlatarak sirkülasyon projesini hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

‘ÇALIŞMALARINIZI DESTEKLİYORUZ’
Sirkülasyon projesinin Çerkezköy için çok iyi düşünülmüş bir proje olduğunu belirten MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, “Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak bu projede çalışmalarınızı destekliyoruz. Trafik sorunu Çerkezköy’ün en temel sorunu haline geldi. İlçemiz hızla gelişen ve göç alan bir şehir. Şu an için vatandaşlarımız park sorunu yaşarken üç beş ay sonra Çerkezköy’de park sorunu yerini seyahat etme sorununa bırakacaktır.” dedi.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Belediyenin diğer çalışmaları hakkında da bilgiler veren Başkan Akay, diğer projeler için çalışmaların hızla devam edeceğini belirterek “Bir yandan ilçemizde geçmişten bu güne kadar gelen alt yapı sorununu çözmek için gayret gösterirken bir yandan da asbest borularla sağlanan içme suyu şebekesini değiştirme girişimlerimiz devam ediyor. Yine Yıldırım Beyazıt Mahallemiz ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin kesiştiği alanda bulunan ve yaklaşık 6 milyon TL’ye mal olacak Kavakdere ıslah projesin için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çerkezköy için örnek teşkil edecek Özcan Sokak’ta yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarımız devam ediyor.” diye konuştu.

Haber: A.Kadir Kıldıze