MHP1Çerkezköy B/S/H Fabrikasında çalışan yaklaşık 50 kişilik bir grup, Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Ziyarete gelen B/S/H çalışanları adına açıklama yapan Soner Aslan ve Suat Karataş, MHP’nin göreve gelen yeni yönetimi ile birlikte her kesimden insanı kucakladığını belirterek; “MHP’nin yeni yönetiminde, Adnan Akan ağabeyimiz gibi, bizim içimizden çıkmış çok değerli emekçi kardeşlerimiz var. Bu durum işçinin baş kaldırışı, siyasete girişinin göstergesidir. Su artık yolunu buldu, debisini ayarlamak kaldı” ifadelerini kullandılar.

Önceki gün Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden yaklaşık 50 kişilik B/S/H çalışanı partiye kayıt yaptırarak yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Önceki gün MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden B/S/H çalışanları, göreve yeni atanan MHP Yönetimine başarılar diledi. Yeni Yönetimde görev alan Adnan Akan’ın kendi aralarından biri olduğu için çok mutlu olduklarını belirten B/S/H çalışanları, ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirttiler.

“MHP RÜZGARI ESİYOR”

Görevi devraldıktan sonra halkın MHP’ye yoğun ilgi gösterdiğini kaydeden MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel; “Şu anda gerek Çerkezköy’de gerekse Türkiye genelinde yoğun bir MHP rüzgarı esiyor. Bayrağımızı gören teşkilata üye olmak için müracaat ediyor. Bu da bizleri son derece gururlandırıyor. Bu rüzgarı da arkamıza alarak, Türk’lüğümüzün muhasebesinin yapıldığı şu günlerde, aramıza hainleri sokmadan, bayrağımızı yere düşürmeden mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

“EMEKÇİNİN YANINDAYIZ”

Aldıkları Ülkücü Terbiye gereği ‘ben’ kavramının kendileri için geçerli olmadığını kaydeden Önsel; “Ülkücü Terbiyemiz gereği bizim için ‘ben’ değil, ‘biz’ kavramı geçerlidir. Bu yüzden başarımız hepimizin eseridir. Biz MHP olarak her zaman işçi kardeşlerimizin yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Diğer siyasi partilere baktığınız zaman parti yönetimlerinde genellikle müteahhit ve işadamlarının yer aldığını göreceksiniz. Ama MHP olarak biz her zaman ezilenin, haksızlığa uğrayanın partisi olduk” diye konuştu.

MHP2“SU YOLUNU BULDU”

Ziyarete gelen B/S/H çalışanları adına açıklama yapan Soner Aslan ve Suat Karataş, MHP’nin göreve gelen yeni yönetimi ile birlikte her kesimden insanı kucakladığını belirterek; “MHP’nin yeni yönetiminde, Adnan Akan ağabeyimiz gibi, bizim içimizden çıkmış çok değerli emekçi kardeşlerimiz var. Bu durum işçinin baş kaldırışı, siyasete girişinin göstergesidir. Su artık yolunu buldu, debisini ayarlamak kaldı” ifadelerini kullandılar.