gazi ilköğretim okulu ana sınıfları belediye ziyaretKapaklı Gazi İlkokulu ana sınıfı öğrencileri, Okul Müdürü Murat Öz, Müdür yardımcısı Cahit Nuri Koç ve öğretmenler ile birlikte Kapaklı Belediyesi’ni ziyaret etti.
Çerkezköy Havadis- önceki gün Kapaklı Belediyesi’ne ziyarette bulunan Kapaklı Gazi İlk Okulu Müdürü Murat Öz, Müdür yardımcısı Cahit Nuri Koç, Ana sınıfı öğrencileri ve öğretmenlerini, Belediye Başkan yardımcıları Mustafa Serat , Adem Sekmen ve Aziz Özkan karşıladı.

BELEDİYE’Yİ GEZDİLER

ÖNCEKİ GÜN Kapaklı Belediyesini ziyaret eden minik öğrenciler, Kapaklı Belediyesi Başkan yardımcıları ile birlikte Belediye binasını gezdiler. Belediye çalışmaları ile ilgili sık sık sorular soran minik öğrencilerin sorularını Başkan Yardımcıları Mustafa Serat , Adem Sekmen ve Aziz Özkan yanıtladı.

“DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyaret sonrası ortak bir açıklama yapan Belediye Başkan yardımcıları, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Eğitim için atılan her adımın bizlere başarılı, güçlü ve çalışkan nesiller olarak geri döneceğine inanıyoruz. Bu sebepten dolayı göreve geldiğimiz ilk günden itibaren en çok önemsediğimiz ve gerçekleştirmekten mutluluk duyduğumuz görev, okullarımıza, öğrencilerimize kısaca çocuklarımıza yapılan maddi ve manevi destekler oldu. Eğitime olan desteğimiz her zaman devam edecektir. Yaptığımız işlerin, sunduğumuz hizmetlerin devamını getirecek olan bugünün küçükleri yarının büyükleriyle beraber olmak, onlarla sohbet etmek çok güzel bir duygu. Zaman çabuk geçiyor. Şimdi minikler ama yarın bir bakmışınız ki hepsi birer yönetici, devletine milletine faydalı bireyler olmuşlar. Bizler de çocuklarımıza elimizden gelen ve mevzuatın izin verdiği desteği vermeye devam edeceğiz” dediler.

ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

Kapaklı Gazi İlk Okulu Müdürü Murat Öz, Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve ekibine, okullarına yaptığı hizmetlerden dolayı özellikle öğrencileri adına teşekkür ederek, çiçek takdim etti.