sergi1_540x320Özel İdare İlkokulu anasınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan resim ve elişi sergisi ziyaretçilere açıldı.
Çerkezköy Havadis- Dört Anasınıfı şubesinin yıl içinde yaptıkları çalışmalar ile hazırlanan resim ve elişi sergisi görücüye çıktı.

MİNİKLERDEN ANNELERE SÜRPRİZ
Özel İdare İlkokulu anasınıfı öğrencileri tarafından dün okulun konferans salonunda resim ve elişi sergisi açıldı. Saat 13.00’da düzenlenen tören öncesinde minik öğrenciler annelerine sürpriz yapmayı da ihmal etmedi. Öğretmenleri tarafından belirlenen şarkıları anneleri için seslendiren minik öğrenciler daha sonra da elleriyle hazırladıkları hediyeleri, anneler gününe özel olarak kendilerine hediye ettiler.
sergi4_540x320
“TÜM HOCALARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Anasınıfı öğrencilerinin küçük gösterisinin ardından serginin açılışına geçildi. Kurdele kesiminden önce konuşan okul Müdürü Ahmet Esat Aktaş, “öğrencilerimiz yıl içinde yaptıkları resim ve el işi sergisini büyük bir mutlulukla açıyoruz. 4 anasınıfı şubemizin öğrencileri tarafından açılan sergimizde öğrencilerimize büyük destek olan Nurcan Hekim, Şermin Çelen, Yeliz Yılmaz ve Sedef Aygül hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
SERGİDEKİ ÇALIŞMALAR BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Ahmet Esat Aktaş’ın konuşmasını tamamlamasının ardından serginin açılış kurdelesini keserek öğrenci velileriyle birlikte sergiyi gezerek minik öğrencilerin yaptığı eserleri incelediler. Sevgi, Kelebekler, Uğur Böceği ve Çiçekler sınıfı öğrencileri tarafından yapılan resim ve elişi sergisi davetliler tarafından büyük beğeni topladı.