Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ve bünyesinde MOBESE Merkezi ile Belediye’nin bazı birimlerinin de alacağı Hizmet Binası’nın yapımında sona gelindi.

EN KISA SÜREDE TAMAMLANACAK
Çerkezköy Belediyesi tarafından Fevzipaşa Mahallesi 138 ada 6 parselde (Mezbaha yanı) yapımına başlanan ve bünyesinde MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma Müdürlüğü ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü birimlerinin bulunacağı hizmet binasında çalışmalar tamamlanmak üzere. Yeni binanın en kısa sürede tamamlanması ve faaliyete geçirilmesi planlanıyor.

50 ARAÇLIK OTOPARK ALANI OLACAK
MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü, Çevre Koruma Müdürlüğü ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü birimlerinin hizmet vereceği yeni binanın toplam bin 724 metrekare inşaat alanına sahip olduğunu kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Binamız bodrum kat, zemin kat, 1. Kat ve 2. kattan oluşuyor. Binanın bodrum katında arşiv ve çok amaçlı salonlarımız bulunuyor. Zemin katı Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak hizmet verecek olan binamızın 1. katında ise Çevre Koruma Müdürlüğü ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü hizmet verecek. Binanın 2. katı ise TEDES ve MOBESE hizmetlerinde kullanılacak” dedi. Yeni binanın çevresinde 50 araçlık da otopark alanı oluşturuldu.