Çerkezköy Belediyesi tarafından, seminerlere katılmak ve gezi amaçlı Kıbrıs’a gönderilen Çerkezköy mahalle muhtarları, Kıbrıs gezisi dönüşü, Çerkezköy İlçe Kaymakamı Metin Kubilay’ı makamında ziyaret ederek izlenimlerini aktardı.

muhtarlar-kibris-do%cc%88nu%cc%88s%cc%a7u%cc%88-kubilayi-ziyaret-etti_1000x667

‘ANLAMLI VE FAYDALI BULUYORUM’
Söz konusu ziyarette konuşan Kaymakam Kubilay, “Muhtarlarımız, Kıbrıs Gezisi dönüşü bizleri ziyaret ettiler. Bu tür geziler Muhtarlarımız arasında ki birlik ve beraberliği pekiştirmek, işbirliği sağlamak, yeni fikirler edinmek açısından anlamlı ve faydalı buluyorum. Kaymakamlığımızı ziyaretlerinden dolayı Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün’e ve tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

MUHTARLARI VE VATANDAŞLARI DAVET ETTİ
Devlet ve vatandaş arasındaki birlik ve beraberliğe çok önem verdiklerini dile getiren Kubilay, muhtarların da devlet ve vatandaş arasında bir köprü vazifesi gördüklerini ifade etti. Son olarak Metin Kubilay, 14 Ekim Cuma Günü saat 10.30’da Veliköy Çok Programı Lisesi’nde açılacak olan Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu Açılışı ile, yine aynı gün saat 12.00’de Tepe Emlak Konutları Camisi’nin adının 15 Temmuz Şehitleri Camii olarak İsim Değiştirme ve Açılışı’na muhtarları ve tüm vatandaşları davet ettikten sonra ziyaret sona erdi.

Haber: Ekin Avcı