Çerkezköy Muhtarlar Derneği, Kafega Fırın Cafe Reastaurant’ta kahvaltı düzenleyerek  Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile Çerkezköy İlçe Nüfus Müdürü Gülhan Yavuz’a teşekkür plaketi takdim etti. Kafega Fırın Cafe Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programına Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy İlçe Nüfus Müdür Vekili Murat Baki, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcıları İmdat Özgör ve Kemal Gümüş ile Mahalle Muhtarları katıldı.

muhtarlar-protokolu%cc%88-kahvaltida-ag%cc%86irladi_1000x667


PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Programda kısa bir konuşma yapan Çerkezköy Muhtarlar Derneği Başkanı Tahsin Akgün, kahvaltıya teşriflerinden dolayı protokole ve basın mensuplarına teşekkür ederek, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür plaketlerini takdim etti. Çerkezköy İlçe Nüfus Müdür Vekili Murat Baki’ye ise plaketini Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan verdi.

‘MİLLİ İRADEMİZİN İLK BASAMAKLARINDAN BİRİ’
Kendisine verilen plaket için tüm muhtarlara teşekkür eden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, “Bizi bu güzel ortamda bir araya getirdikleri için ev sahiplerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ben meslek hayatım boyunca muhtarlarla yakından çalışmaktan mutluluk duydum. Demokrasimizin, milli irademizin ilk basamaklarından biri muhtar arkadaşlarımızdır. Kendileri pek çok kamusal görev yapıyor. Devlet ve vatandaş arasında köprü görevi görüyorlar. Projelerimizin hepsinde büyük çaba sarf ediyorlar. Kendilerine bu yüzden de çok teşekkür ederim.” dedi.

‘HEPİMİZ ÇERKEZKÖY’E HİZMET İÇİN VARIZ’
Konuşmasına muhtarlarla beraber çalışmaktan mutluluk duyduklarını söyleyerek başlayan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Biz muhtarlarımızı kendi yönetimimizin bir parçası olarak görüyoruz. 2014’te hep beraber görev başına geldik. Biz onlarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz hafta kendilerini Kıbrıs’a gönderdik. Oradan birliklerini güçlendirmiş ve motivasyonlarını arttırmış bir şekilde döndüklerini ifade ettiler. Hepimiz burada Çerkezköy’e hizmet için varız. Bazen kendileriyle tatlı sürtüşmeler yaşıyoruz ama bunların hepsi vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için.” diye konuştu.

‘MİLLET İÇİN BURADAYIZ’
Kahvaltı programına sürpriz bir şekilde katıldığını ve çok mutlu olduğunu dile getiren Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan ise, “Çerkezköy Belediye Başkanımla farklı siyasi taraflarda olsak da biz millet için buradayız ve bir aileyiz. Milletimize hizmet etmek önce muhtarlardan başlar. Sizler, bizim göremediğimiz şeyleri dile getiren kişilersiniz. Bu programda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber: A.Kadir Kıldize