Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri çerçevesinde ‘‘Ne Seninle Ne Sensiz’’ isimli tiyatro oyununu Çerkezköylü sanatseverlerle buluşacak. 20 Ekim Perşembe günü ücretsiz olarak Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek olan tiyatro gösterisi saat 20.00’de başlayacak.

ne-seninle-ne-sensiz-c%cc%a7erkezko%cc%88ylu%cc%88-sanatseverlerle-bulus%cc%a7acak_1000x667

AKLA KARA TİYATRO EKİBİ TARAFINDAN SAHNELENECEK
Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Ekim Ayı kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde ‘‘Ne Seninle Ne Sensiz’’ isimli tiyatro gösterisi Çerkezköylü sanatseverlerle buluşturulacak. Tüm vatandaşların ücretsiz olarak izleyebileceği oyun Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahne alacak. Akla Kara Tiyatro Ekibi tarafından oynanacak olan komedi türündeki oyun saat 20:00’da başlayacak.
ÜNLÜ OYUNCULAR YER ALIYOR
Hilal Çelenk’in yazdığı, Savaş Özdural’ın yönetmenliğini yaptığı, ünlü tiyatrocular Zeynep Gülmez, Yosi Mizrahi, Buket Dereoğlu ve Fatih Gülnar’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı ‘‘Ne Seninle Ne Sensiz’’ isimli tiyatro oyunu evlilik müessesine hiciv yolu ile bakarak evliliğin bir ödün verme kurumu olduğunu ve devam ettirmek için çiftlerin birbirine anlayışlı olması gerektiğini anlatıyor.

Haber: Ekin Avcı