Çerkezköy Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ne Seninle Ne Sensiz adlı tiyatro oyunu gösterimine yoğun ilgi yaşandı. İki perdeden oluşan komedi türündeki tiyatro oyununu izleyen vatandaşlar oyunu ayakta alkışladı.

ne-seninle-ne-sensiz-sanatseverlerle-bulus%cc%a7tu_1000x667

YOĞUN KATILIM YAŞANDI
Ekim Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenen ‘‘Ne Seninle Ne Sensiz’’ isimli tiyatro oyununa Çerkezköylü vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 20 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’de başlayan ve iki perdeden oluşan oyun için vatandaşlar salonu doldurdu. Hilal Çelenk’in yazdığı, Savaş Özdural’ın yönetmenliğini üstlendiği, oyuncu kadrosunda ünlü tiyatro oyuncuları Zeynep Gülmez, Yosi Mizrahi, Buket Dereoğlu ve Fatih Gülnar’ın yer aldığı “Ne Seninle Ne Sensiz” isimli tiyatro oyununda hayatın müşterek olduğu ve evliliğin kolay yürütülmediği absürt bir dille sahnelendi.

OYUNCULARA ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Oyun sonunda salonu dolduran vatandaşlar oyuncuları ayakta alkışlarken Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a da Akla Kara Tiyatro Ekibi’ni Çerkezköy’le buluşturduğu için teşekkür ettiler. Oyun sonunda Akla Kara Tiyatro Ekibi’ne teşekkür eden Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Binali Etyemez, “Bu gece bize keyif dolu anlar yaşattınız. Sizlere çok teşekkür ederken, en kısa zamanda yine Çerkezköy’e bekliyoruz.” diyerek oyunculara çiçek takdim etti.

Haber: Ekin Avcı