Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Nisan ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu Meclis Başkan Vekili Nedim Yılancı Başkanlığı’nda yapılan toplantı ile tamamlanırken, bir önceki toplantıda İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na gönderilen konular görüşülerek kabul edildi.

NİSAN AYI MECLİSİ TAMAMLANDI (2)B VE E MADDELERİ OY ÇOKLUĞUYLA

Açılış ve yoklama ile başlayan Çerkezköy Belediyesi’nin Nisan ayı Meclis toplantısının ikinci oturumunda Kapaklı ilçesi Karaağaç Mahallesi ve Çerkezköy ilçesi sınırları içerisinde muhtelif parsellerdeki Belediye hisselerinin satışının müzakeresi görüşülerek 13 adet Belediye hissesinin satılması İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nu raporu doğrultusunda 11 maddesi oy birliği ile B ve E maddeleri ise oy çokluğu ile kabul edildi

GÜNDEM MADDELERİ OY BİRLİĞİ İLE KARARA BAĞLANDI

Gündemin 3. maddesinde yer alan Mesut Yeşiltepe’nin ilçemiz Gazi Mustafa kemal Paşa Mahallesi 324 ada 2 numaralı parsele ve 314 ada 1 numaralı parsele ait plan değişikliği yapılması talebi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nu raporu doğrultusunda oy birliği ile kabul edilirken, ilçemiz Kızılpınar Mahallesi 833 ada 3 parsele ilişkin 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planı değişikliği teklifi ve eklerinin aynen ve/veya değiştirilerek onaylanması hakkında yetkinin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne verilmesi hakkında Plan ve Proje Müdürlüğü’nün talebi İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nu raporu doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi.

NİSAN AYI MECLİSİ TAMAMLANDI (1)3 ADET HİSSE SATIŞI KABUL EDİLDİ

Ardından gündemin 5. maddesinde yer alan Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün 21.03.2016 tarih ve 440 sayılı Kızılpınar’da bulunan 3 adet Belediye hissesi satışının müzakeresinin görüşülüp İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nu raporu doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi.

MECLİS 2 MAYIS’TA TOPLANACAK

Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından Çerkezköy Belediyesi’nin Nisan ayı Meclis toplantısının ikinci oturumu sona ererken, Meclis Başkan Vekili Nedim Yılancı, Çerkezköy Belediye Meclisi Mayıs ayı Meclis toplantısının 2 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’da yapılacağını belirterek, Meclis oturumunu kapattı.

 

HABER: A. Kadir KILDIZE