mhp kahve ziyaretiMilliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Köprübaşı Kıraathanesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Ana hedeflerinin yerelde MHP’yi iktidara taşımak olduğunu söyleyen Önsel; “Birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize destek vererek başarıya ulaşacağımızdan şüphem yok. Bunun için geçmişi bir tarafa bırakarak, geleceğe bakıyoruz. MHP Çerkezköy İlçe Yönetimi olarak kapımız herkese açıktır.” dedi.
Çerkezköy Havadis- MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Köprübaşı Kıraathanesi’ne ziyarette bulundu.
“HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUZ”
Yaklaşık 1 saat süren ziyarette Koray Önsel, ilçe yönetimini tanıtarak yapacakları çalışmaları anlattı. Gündeme ilişkin konular hakkında da değerlendirmelerde bulunan Koray Önsel, ana hedeflerinin yerelde MHP’yi iktidara taşımak olduğunu kaydetti. Seçim sürecinde herkesten destek beklediklerini ifade eden Koray Önsel ‘’Birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize destek vererek başarıya ulaşacağımızdan şüphem yok. Bunun için geçmişi bir tarafa bırakarak, geleceğe bakıyoruz. MHP Çerkezköy İlçe Yönetimi olarak kapımız herkese açık.’’ Dedi.
‘’ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ’Nİ KAZANACAĞIZ’’
Yerel seçimlerde Çerkezköy Belediyesi’ni kazanacak gözüyle baktıklarını ifade eden Önsel ‘’Bu süreçte sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Sizlerin desteği ile sonuca ulaşacağız.’’ Dedi.
“ARTIK SAHAYA İNDİK”
“Bizim iktidarın imkanları gibi olanaklarımız yok. Bunun için birbirimize destek vererek çalışmak zorundayız” diyen Koray Önsel ‘’AKP gibi okullarda giysi yardımı yapmıyoruz, CHP gibi 23 Nisan kutlamalarında parti amblemli kitap dağıtmıyoruz. Bizler, vatandaşlarımızla bir olarak siyaset yapacağız. Artık sahaya indik. 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz’’ dedi.
Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.