özkan yücel mhpKaraağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, MHP’li Belediye Meclis Üyeleri ve Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel’e iade-i ziyarette bulundu. Basın mensuplarının Çerkezköy ve Kapaklı için Belediye Başkan aday adaylığı konusunda herhangi bir ismin belirlenip belirlenmediğini sorması üzerine bir açıklama yapan Önsel; “Henüz Çerkezköy ve Kapaklı için belirlediğimiz bir Belediye Başkan adayımız mevcut değil. Ancak yapılacak müracaatlar Yönetimimiz tarafından değerlendirilecektir” dedi.

Çerkezköy Havadis- Geçtiğimiz hafta Karaağaç Belediyesi’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel’e, Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel ve Belediye Meclis Üyeleri iade-i ziyarette bulundu.

“ÖNCE VATANIN SORUNLARINI DÜŞÜNECEĞİZ”

Ziyaret amaçlarını, geçen hafta kendilerini ziyaret eden MHP İlçe Yönetimi’ne hem hayırlı olsun dileklerini sunmak hem de iade-i ziyarette bulunmak olarak açıklayan Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel; “İnşallah yeni Yönetim, Çerkezköy’de çok güzel işlere imza atacak. Bizler de Genel Başkanımızın söylediği gibi, kendi kişisel meselelerimizle değil de, memleket meseleleri ile uğraşarak, mevcut sorunlara çözüm bulmaya çalışacağız. Yeni Yönetimle el ele vererek başarılı olmak için çalışacağız” dedi.

ZİYARET İÇİN YÜCEL’E TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağ’da Milliyetçi Hareket Partili sadece bir tane Belediye bulunduğunu, onun da Karaağaç Belediyesi olduğunu ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel; “Seçim sürecinde de Belediye Başkanımız Sayın Özkan Yücel ile omuz omuza vererek, Kapaklı ve Çerkezköy Belediyesi’ni kazanacağız. Yönetim olarak başarılı olacağımıza dair inancımız tamdır” diye konuştu.

“ÜYE SAYIMIZ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR”

Yeni Yönetimin ardından vatandaşların Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ilgisinin de arttığını kaydeden Önsel; “Teşkilatımıza Üye olan vatandaşlarımızın sayısı her geçen gün artıyor. MHP’ye gönül veren Çerkezköylü hemşerilerimizi, İlçe Teşkilatımıza üye olmaya davet ediyoruz. Partimize olan ilgiyi boşa çıkarmayarak önce Çerkezköy’de, ardından da Türkiye genelinde başarılı olacağız” ifadelerini kullandı.

“HAYIRLI OLSUN”

MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel’in ardından söz alan Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak; “MHP’nin yeni yönetimine, üstlendikleri bu görevde başarılar diliyor, görevlerinin kendilerine ve Çerkezköy halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

“HENÜZ BAŞKAN ADAYIMIZ YOK”

Basın mensuplarının Çerkezköy ve Kapaklı için Belediye Başkan aday adaylığı konusunda herhangi bir ismin belirlenip belirlenmediğini sorması üzerine bir açıklama yapan Önsel; “Henüz Çerkezköy ve Kapaklı için belirlediğimiz bir Belediye Başkan adayımız mevcut değil. Ancak yapılacak müracaatlar Yönetimimiz tarafından değerlendirilecek. Yeni ilçe olan Kapaklı ise şu an için her ne kadar Çerkezköy Teşkilatı’na bağlı olsa da, ilçe statüsüne kavuştuğu anda kendi teşkilatı olacak ve Başkan adayını da Kapaklı Teşkilatımız belirleyecek” dedi.

“ÇERKEZKÖY MÜ KAPAKLI MI OLUR, ZAMAN GÖSTERECEK”

Ziyaret esnasında Başkan adaylığı ile ilgili bir soruya cevap veren Yücel; “Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı zaten açıkladım fakat Partimizin alacağı kararlar doğrultusunda hareket edeceğim. Milliyetçi Hareket Partisi benim evim ve MHP’nin neferi olarak kesinlikle buradan başka bir yere gitmem söz konusu olamaz. Bana parti içerisinde hangi görev verilirse onu yapmakla mükellefim. Bu görev Kapaklı mı olur Çerkezköy mü, onu zaman gösterecek” diye konuştu.

TÜRK METAL’E BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaretin sonunda, geçtiğimiz hafta Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi tarafından düzenlenen protesto eylemine de değinen Önsel; “Türk Metal Sendikası üyelerini, haklı davalarında sonuna kadar destekliyoruz. Biz MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak sadece Türk Metal Sendikası üyelerinin değil, bütün işçi kardeşlerimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE TAPUSU HEDİYE EDİLDİ

Önsel’in konuşmasının ardından Karaağaç Belediye Başkanı Özkan Yücel, MHP İlçe Başkanı Koray Önsel’e, temsili Türkiye Cumhuriyeti Tapusu hediye etti.