kapaklı kanalizasyonKapaklı Belediye’si, Kapaklı İlçesi’nin uzun yıllardan bu yana önemli bir ihtiyacı olan kanalizasyon kolektör hattını yenileme çalışmalarına devam ediyor. Alt yapı çalışmalarının çok önemli olduğunu belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı; “Her şey halkımız için. Gelecek nesillere yaşanılabilir bir Kapaklı bırakmak istiyoruz. Son etap çalışmalarımızı da en yakın sürede tamamlamayı hedefliyoruz.” dedi.
Çerkezköy Havadis- Kanalizasyon kolektör hattı yenileme çalışmaları devam ediyor.
MANDALI ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi veren Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ‘’1.Etap kanalizasyon kolektör hattı yenileme çalışmalarımız, İnönü mahallesi Yıldızkent İlköğretim Okulu’nun arkasında bulunan Arıtma merkezinden başlayarak, İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi başına kadar olan 800 metrelik kısımda, 800 ‘lük beton büzler kullanarak ilk etap çalışmalarını tamamladık. 2. etap çalışmalarımızda ise, İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi başından, İlçemiz Pınar Bulvarı’na kadar olan toplam 1000 metrelik kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” İfadelerini kullandı.
“HER ŞEY HALKIMIZ İÇİN”
Üçüncü ve son etapta ise Pınar Bulvarı’ndan başlayarak, Atatürk Mahallesi Aynur Caddesi’ne kadar hattımızı yenilemeyi hedeflediklerini dikkat çeken Başkan Mandalı; “Böylelikle İlçemiz içerisindeki oluşabilecek kanal tıkanmaların önüne geçeceğiz. Altyapı çalışmaları bizim için çok önemli. Her şey halkımız için. Gelecek nesillere yaşanılabilir bir Kapaklı bırakmak istiyoruz. Son etap çalışmalarımızı da en yakın sürede tamamlamayı hedefliyoruz.” dedi.
“HİZMETTE EN ÖNLERDE OLMAYI HEDEFLİYORUZ”
Ayrıca Başkan Mandalı ” Biz Kapaklı Belediyesi olarak vatandaşlarımıza hizmette her zaman en önlerde olmayı kendimize hedef olarak belirledik. Sosyal, kültürel ve tanıtım alanlarındaki faaliyetlerimiz devam ederken asli işlerimizden biri olan altyapı çalışmalarımıza da ne kadar önem verdiğimiz ortada. Belediyeler için altyapı hizmetleri görünmeyen yatırımlar olarak bilinmekte. Biz öyle düşünmüyoruz, halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz”. dedi.