8 Ağustos Pazartesi günü başlayan Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi tamamlandı. Gerçekleştirilen törenle dönemi tamamlayan öğrencilere sertifikaları verildi.

Yaz Spor Okulu'nun ikinci dönemi tamamlandı_1000x667

SERTİFİKALARI BAŞKAN AKAY VERDİ
8 Ağustos Pazartesi günü başlayan Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi tamamlandı. Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi’ni başarı ile tamamlayan öğrencilere sertifikaları Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından, Belediye Hizmet Binası önünde düzenlenen tören ile verilirken, törende konuşan Başkan Akay, “8 Ağustos’ta başlattığımız 2. Dönem Yaz Spor Okulumuzun sonuna geldik. Yaz Spor Okulumuza katılan arkadaşlarımıza, yavrularımıza ve velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

TOPLAM 1337 ÖĞRENCİ KATILDI
9 branşta 497 öğrencinin Yaz Spor Okulu’nun ikinci dönemine devam ettiğini belirten Vahap Akay, “1. ve 2. Dönem ile beraber Yaz Spor Okullarımızda 1337 öğrencimiz ile bir araya geldik. Onların yaz dönemlerine bir nebze de olsa katkı sağladıysak ne mutlu bize. Bu süre zarfında öğrenci arkadaşlarımızla beraber olan çok değerli öğretmen arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

TEBRİK ETTİ
Konuşmasının devamında, ‘‘Çerkezköy Belediyesi olarak bu yıl 3.’sünü düzenlediğimiz Yaz Spor Okulları’nda öğrencilerimizin geleceğine bir nebze de olsa katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz ifadelerini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ‘‘Bu sebeple bizlerle birlikte olduğu için öğrenci arkadaşlarımızı, velilerimizi ayrı ayrı tebrik ediyor ve onlara tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.
Vahap Akay konuşmasının ardından Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi’ni başarı ile bitiren öğrencilere sertifikalarını verdi.

Haber: Ekin Avcı