Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından Tekirdağ’da nüfus ve trafik yoğunluğunun yaşandığı Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy’de hayata geçirilmesi planlanan 14 adet yol ve kavşak projesi ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a sunum eşliğinde bilgi verildi.

yol-ve-kavs%cc%a7ak-projeleri-sunuldu_1000x667

MECLİS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak ve Genel Sekreter Oral Karakaya’nın yanı sıra Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan ve Şeref Çetin, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Zeki Gürcün ve Fatih Ünsal, Ulaşım Dairesi Başkanı Hasan Bayram, Etüd Projeler Daire Başkanı Bülent Doğan, Emlak İstimlak Daire Başkanı Yüksel Özdal, Zabıta Dairesi Başkanı Erdin Eral, Fen İşleri ve Ulaşım Dairesi’nden diğer yetkililer katıldı.

SUNUM YAPILDI
Gerçekleştirilen toplantıda Çerkezköy, Çorlu ve Süleymanpaşa ilçelerinde hayata geçirilmesi planlanan kavşak ve sanat yapıları avan projeleri ile ilgili, yüklenici firma tarafından sunum eşliğinde bilgi verildi. Sunumun ardından projeler ile ilgili fikir alışverişinde bulunulup gerekli değerlendirmeler yapılırken uygun bulunan projelerin çizimi için çalışmaların başlatılması kararlaştırıldı.

EN KISA ZAMANDA BAŞLAYACAK
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yol ve kavşak düzenlemeleri ile trafik yoğunluğunda rahatlama sağlamayı hedeflediklerini belirterek, 3 ilçede yapılacak olan muhtelif yol ve kavşak düzenlemeleri yapım çalışmalarına en kısa zamanda başlamayı planladıklarını dile getirdi.

Haber: Ekin Avcı