karaağaç hemşireler12 mayıs ‘Hemşireler Günü’ nedeniyle hastanelerin Başhemşirelerini ziyaret eden Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, tüm hemşirelerin hemşireler gününü kutlamasının ardından, hemşirelere pasta armağan etti.
BAŞHEMŞİRELERE ANLAMLI ZİYARET
Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan YÜCEL ,12 Mayıs ‘Hemşireler Günü’ münasebetiyle Özel Çerkezköy Hastanesi Başhemşiresi Gülcan ÖZDEMİR, Özel optimed Hastanesi Başhemşiresi Sevda SÜMBÜL ve Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhemşiresi Narten BEYDEMİR’i hastanelerinde ziyaret etti.
YÜCEL’DEN HEMŞİRELER GÜNÜ MESAJI
Hemşireler günü ile ilgili duygu ve düşüncelerini ifade eden Dr.Özkan YÜCEL; “ Bireysel ve Toplumsal Sağlık Hizmetlerinin yürütülmesinde, geliştirilmesinde ve korunmasında önemli bir rolü üstlenen ve insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret, sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin ” 12 Mayıs Hemşireler Günü” nü kutlar, sağlık mutluluk ve başarılar dilerim.” dedi.
YÜCEL; “HEMŞİRELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN”
Ziyaret ettiği Başhemşireler vasıtasıyla tüm hemşirelerin ‘Hemşireler Günlerini’ kutlayan Başkan YÜCEL, hemşirelere pasta hediye etti. Karaağaç Belediye başkanı Dr.Özkan YÜCEL Çerkezköy devlet hastanesi Başhekimi Necati KARAOĞLU’nuda makamında ziyaret ettikten sonra hastaneden ayrıldı.