17.1 C
Çerkezköy
3 Aralık Cuma, 2021
spot_img

10 bin km uzaklıktan Optimed’e geldi

Amerika’dan Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi’ne gelen Ingrid Stewart, hem obezite ameliyatı oldu hem de botoks ve dolgu işlemlerini yaptırdı

Dünyanın çeşitli ülkelerinden yabancı hastalarına kapılarını açan Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye 10.000 km uzaklıktaki Amerika’dan sağlık hizmeti almak için gelen hastasını ağırladı. Amerika’nın Georgia eyaletinin en büyük kenti ve başkenti Atlanta’dan gelen 58 yaşındaki Ingrid Steward, Optimed Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İsa Kaman ve ekibi eşliğinde obezite ameliyatı oldu.

Obezite ameliyatının ardından Amerikalı hastaya Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Koray Kırbıyık tarafından botoks ve dolgu işlemleri de uygulandı.

Aldığı sağlık hizmetinden memnun bir şekilde hastaneden ayrıldığını kaydeden Ingrid Stewart; “Optimed Hastanesi ekibi ameliyatım boyunca her detayla çok ilgilendi. Doktorum ve tüm ekip sorduğum tüm sorulara detaylı ve tatmin edici cevaplar vererek sağlık durumum ve süreçle alakalı sürekli güncel bilgi paylaşımında bulundu. Odam, hastane, doktorum, ekip, ameliyat sürecim; kısacası her şey mükemmeldi.” dedi.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar