31.1 C
Çerkezköy
1 Temmuz Cuma, 2022
spot_img

2. Ayak Tenisi Turnuvası tamamlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Ayak Tenisi Turnuvası birbirinden çekişmeli maçlara sahne oldu

Çerkezköy Belediyesi 2. Ayak Tenisi Turnuvası’nın Genel (15 Yaş ve Üzeri) kategoride gerçekleştirildiğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Pandemi dolayısıyla geçtiğimiz yıl yapamadığımız Ayak Tenisi Turnuvamızın bu yıl 2’ncisini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadık. Turnuvamızda takımlarımız çiftler olarak mücadele etti. Kartal Tepe Piknik Alanı Güreş Sahası’nda yapılan turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza ve sporcularımıza teşekkür ediyor, turnuvamızda dereceye giren takımlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Birbirinden eğlenceli ve çekişmeli karşılaşmalara sahne olan Çerkezköy Belediyesi 2. Ayak Tenisi Turnuvası’nda tüm maçların tamamlanmasının ardından şampiyon ‘En İyiler’ takımı oldu. Turnuvada 2’nci ‘Sevdamız Çerkezköy’ takımı olurken; 3’üncü ise ‘Kanarya 59’ takımı oldu. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince takdim edildi.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar