13.1 C
Çerkezköy
3 Ekim Pazartesi, 2022
spot_img

29 Ekim Caddesi’nde çalışmalar sürüyor

Narin ve 29 Ekim Caddelerindeki düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 29 Ekim Caddesi’ndeki yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi

Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal, Bakım ve Onarım Müdürlüğü tarafından Yol, Kaldırım, Aydınlatma Yenileme ve Yapım İşi kapsamında Narin ve 29 Ekim Caddelerinde başlatılan düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Narin Caddesi’nde kaldırım bordür çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Gazi Mustafa Kemal Paşa ve Bağlık Mahallelerimizi birbirinden ayıran Narin Caddesi ile 29 Ekim Caddesi’nde düzenleme çalışmaları sürüyor. Çeşitli altyapı kurumlarının çalışmalarının da gerçekleştirileceği Narin Caddemizde ekiplerimiz yan yol yapım ve kaldırım bordür yapımına devam ediyor” dedi.

43 BİN METREKARE SICAK ASFALT İLE KAPLANACAK

Proje kapsamında 29 Ekim Caddesi’nde ekiplerimiz tarafından yol genişletme çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekleyen Başkan Akay, “İki caddemizde yaklaşık 16 bin metrekare terrazo taş kaplama çalışması gerçekleştirilecek. Toplamda 6 bin 900 metre bordür çalışmasının yapılacağı caddelerimizde yaklaşık 43 bin metrekarelik yol ağını da sıcak asfalt ile kaplayacağız. Ardından peyzaj ve aydınlatma işlemleri ile Narin ve 29 Ekim Caddelerimizdeki düzenleme çalışmalarımızı tamamlayarak, caddelerimizi modern bir görünüme kavuşturacağız” açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler

spot_img

En Son Haberler

kapaklı haberler