REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Havadis

324 çocuk sünnet ettiriliyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
324 çocuk sünnet ettiriliyor
11
07 Temmuz 2019 - 20:28
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerkezköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin çocuklarına yönelik her yıl düzenlenen ve bu yıl 6’ncısı yapılan Sünnet Şöleni kapsamında Çerkezköy Belediyesine başvuran toplam 324 çocuğun sünnetleri Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi’nde ücretsiz olarak yapılmaya başlandı

BAŞKAN AKAY ZİYARET ETTİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy’deki dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet edildiği Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Burada Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan tarafından karşılanan Başkan Akay, daha sonra sünnet olan çocukları odalarında ziyaret ederek çocuklara ve ailelerine ‘Geçmiş olsun’ temennisinde bulundu.

TÜM OPTİMED AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Çerkezköy Belediyesi ve Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi işbirliği ile 6 yıldır ilçe genelinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet ettirildiğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sünnet olan yavrularımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babaları da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görürler. Ayrıca Optimed ailesine ve tüm hastane çalışanlarına da teşekkür ediyorum. Son 6 yıldır Belediyemize çocuklarımızın sünnet ettirilmesi konusunda destek oluyorlar. Çerkezköy’ün çocuklarına sahip çıkıyorlar” ifadelerini kullandı.

OPERASYONLAR UZMAN DOKTORLAR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR
Sünnet operasyonlarının uzman doktorlar tarafından, steril ortamda gerçekleştirildiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bu yıl Belediyemize başvuran toplam 324 çocuğumuzu hiçbir karşılık beklemeden sünnet ettiriyoruz. Sünnet olan tüm çocuklarımıza çeşitli hediyeler ve sünnet kıyafeti hediye edeceğiz. Ayrıca Ağustos ayı sonunda bu yıl 2’ncisini düzenleyeceğimiz Çerkezköy Belediyesi 2. Geleneksel Kültür ve Sanat Festivali’nde sünnet olan çocuklarımız için Sünnet Şöleni düzenleyeceğiz” açıklamalarında bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com