Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy,Kapaklı, Saray, Çorlu ve Ergene Belediyesi’nin devam eden altyapı ve üstyapı çalışmaları ve 2017 yılında yapılması planlanan çalışmalarla ilgili toplantı düzenleyerek 5 ilçenin belediye başkanından bilgi aldı.

ÇORLU’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy,Kapaklı, Saray, Çorlu ve Ergene Belediyesi’nin devam eden altyapı ve üstyapı çalışmaları ve 2017 yılında yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bir toplantı düzenledi. Çorlu Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy,Kapaklı, Saray, Çorlu ve Ergene Belediye Başkanları ve bazı Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ile diğer yetkililer katıldı.

‘HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK’’
Gerçekleştirilen toplantıda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığının Çerkezköy,Kapaklı, Saray, Çorlu ve Ergene ilçelerinde tamamlanan ve devam eden altyapı ve üstyapı yatırımlarını değerlendirdi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca 2017 yılında da yapılacak hizmetler de ele alındı. Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde hizmetlerin yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “2017 yılında da ilçe belediyelerimizle beraber hizmetlerimizi artarak yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haber: Ekin Avcı