10.1 C
Çerkezköy
6 Aralık Pazartesi, 2021
spot_img

50 araçlık otopark yapıldı

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Şelale Park olarak bilinen alanda, Çerkezköy Belediyesi tarafından 50 araç kapasiteli otopark yapımı tamamlandı

50 ARAÇ KAPASİTELİ

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekiplerimizce zemin düzenleme çalışmalarının ardından geçtiğimiz günlerde sıcak asfalt ile kaplanan Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizdeki bin 600 metrekarelik alanda, daha sonra Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından parklanma çizgi çalışmaları gerçekleştirildi. Vatandaşlarımız tarafından Şelale Park olarak bilinen alan, 50 araç kapasiteli otoparka dönüştürüldü” dedi.

MUHTARLIK BİNASI TAMAMLANMAK ÜZERE

Bahse konu alan içinde Gazi Mustafa Kemal Paşa Muhtarlık binasının da yapıldığını sözlerine ekleyen Başkan Akay, “Muhtarlık binamızda yapım çalışmaları tamamlanmak üzere. Yeni oluşturduğumuz otopark alanının hemen yanına Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından çocuk oyun parkı da yapacağız. Otopark alanı çevre düzenleme, muhtarlık binası ve çocuk oyun parkı yapım çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar