Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve eşi Güliz Akay, düzenlediği iftar yemeğinde Çerkezköy’de ikamet eden şehit annelerini ve ailelerini ağırladı

HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve eşi Güliz Akay tarafından şehit anneleri ve yakınları için iftar yemeği düzenlendi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve eşi Güliz Hanım’a, Belediye Başkan Yardımcısı Esengül Güven de eşlik etti. Şehit ailelerine; Çerkezköy Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Öncelikle geçmiş Anneler Gününüzü kutluyorum. Sizler sonsuz minnet borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizin gözbebeği anneleri, artık bizlerin de birer annesisiniz. Ayrıca, birlik, beraberlik ve hoşgörünün apayrı bir anlam kazandığı mübarek Ramazan ayında da sizlerle aynı sofrada buluşmanın, birlikte iftar yapmanın güzelliğini bizleri kırmayarak yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ANISINA HEDİYE TAKDİM EDİLDİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, eşi Güliz Akay ve beraberindekilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden şehit aileleri, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın kendilerine gösterdikleri hassasiyetten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.