Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ilçe genelinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla birlikte kahvaltıda bir araya geldi

 

EN KISA SÜREDE ÇÖZÜM GETİRİLECEK
Mahalle muhtarlarından bölgelerindeki eksik ve aksaklıklar hakkında bilgi alan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Belediye Başkan Yardımcısı Esengül Güven, mahalle muhtarlarının dile getirdiği konuların takipçisi olacaklarını belirterek, kısa zamanda çözümü için gerekenlerin yapılacağını ifade etti.

MUHTARLARI DİNLEDİ
Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay, gerçekleştirdiği sabah kahvaltısıyla Çerkezköy’ün mahalle muhtarlarını ağırladı. Çerkezköy’ün sorunlarının konuşulduğu buluşmada, Belediye Başkanımız Vahap Akay, mahalle muhtarlarının bölgelerindeki eksiklik ve ihtiyaçlarını dinleyip not aldırdı.

26 HAZİRAN’DA BÜYÜKŞEHİR ÇERKEZKÖY’DE TOPLANTI YAPACAK
Belediye Başkanımız Vahap Akay, gerçekleşen kahvaltıda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ilgili birimlerinin 26 Haziran’da Çerkezköy’de bir toplantı yapacağını ve Çerkezköy ile ilgili hayata geçirilecek projelerin burada masaya yatırılacağını belirterek, bu toplantı ile ilgili hazırlıklara da başlanıldığını da ifade etti.